KONST / Litografier / Färglitografi 16185382
nr 1618 5382
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:40:45
300 kr
400 kr